Przypinka podłużna do numerów startowych czarno‑srebrna
Wystaw opinię o produkcie
Przypinka podłużna do numerów startowych to praktyczne akcesorium wykorzystywane podczas zawodów. Umożliwia stabilne przypięcie numeru startowego do kocyka show dzięki mocowaniu w dwóch miejscach.
Kod produktu: s70-06
Opis
Stabilne mocowanie numeru startowego na kocyku show.
Podłużna przypinka do numerów startowych przeznaczona jest do użytku podczas zawodów jeździeckich, w tym zawodów western. Konstrukcja umożliwia zaczepienie numeru w dwóch punktach, co sprzyja jego stabilnemu ułożeniu na kocyku show.
Przypinka sprzedawana jest pojedynczo. W zależności od regulaminu danego stowarzyszenia lub klasy konkursowej, numer startowy może być wymagany po jednej lub po obu stronach.
Czarno‑srebrna kolorystyka sprawia, że przypinka jest neutralna wizualnie i dobrze komponuje się z wyposażeniem pokazowym.
| Rodzaj produktu | Przypinka do numerów startowych |
| Konstrukcja | Podłużna, mocowanie w dwóch punktach |
| Kolor | Czarno‑srebrny |
| Sprzedaż | 1 sztuka |
| Zastosowanie | Kocyk show, numery startowe |
Przymocuj numer startowy do kocyka show, zaczepiając przypinkę w dwóch punktach. Liczbę użytych przypinek dostosuj do wymagań organizatora zawodów.
Produkt sprzedawany jest pojedynczo. Wymagana liczba przypinek zależy od regulaminu zawodów i sposobu prezentacji numeru.
Czy przypinka mocowana jest w dwóch punktach?
Tak. Konstrukcja pozwala na zaczepienie numeru w dwóch miejscach.
Czy jedna przypinka wystarczy?
Zależy od regulaminu zawodów — numer może być wymagany po jednej lub po obu stronach.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.